Beton Direk İmalatı

beton-direk-imalati-1233

Kullanım alanı olarak çeşitliliğe sahip olan beton direkler, firmamız tarafından son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. İmal ettiğimiz bu beton direklerinin boyutlarına göre modelleri de bulunmaktadır. TSE ve ISO standartlarına uygun olarak kendi tesislerimizde ürettiğimiz beton direkleri ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanmanız mümkündür.

Beton direklerimiz farklı ölçülerde ve boyutlarda bulunan kalıplarda dökülmektedir. Dayanıklı hale getirmek için de alanında uzman ekibimiz hizmet vermektedir. Demir direklerden farklı olarak bu beton direkler daha çok tercih edilmekte ve daha dayanıklı olmaktadır. Biz de müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaktayız. Özel üretim ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Oldukça dayanıklı olarak ürettiğimiz beton direkler, bakım gerektirmeyip sizleri de zahmete sokmamaktadır. Ayrıca ürettiğimiz her beton direk hava koşullarından etkilenmemekte ve sağlam kalmaktadır. Bunun için kullanım alanları oldukça geniştir. Askeri bölgelerin sınırlarını çizmede kullanıldığı gibi kişiye özel alanların sınırlarını belirlemek için de beton direklerimiz kullanılmaktadır. İzmir Torbalı’da bulunan firmamız, bu beton direkler üzerine tel çit de çekebilmektedir. Beton direklerin tipine göre çekeceğimiz bu tel çitlerin çeşitleri de mevcuttur. Müşterilerimizin isteğine göre tel çit çekme işlemini de gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. İzmir Torbalı civarında hizmet veren firma olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Merak ettikleriniz ve almak istediğiniz hizmetler için bizimle iletişime geçebilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.