Dikenli Tel

dikenli-tel-cit-3123

Güvenlik, alan bölme gibi amaçlar ile kullanılan çitlerin içinde bir de dikenli tel çit seçeneği bulunmaktadır. İzmir Torbalı’da hizmet veren firmamızda dikenli tel çit ile her zaman hizmetinizde bulunmaktayız.

En başta güvenlik amacı ile kullanılan dikenli tel çitler genelde askeri bölgelerde kullanılmaktadır. Burada da güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Buna ek olarak dikenli teller; çiftlik, tarla, havaalanı, fabrika, depo gibi kısaca sınır belirtme amacıyla da kullanılır. Bu türden tüm isteklere ve ihtiyaçlara firmamızda en güzel şekilde karşılık veriyoruz.

Dikenli olan teller estetik açısından yüksek oranda olmaması sebebinden dolayı genellikle mekanların güvenliğini sağlama nedenleri ile tercih edilmekte ve bu noktada kalite ve uygun fiyat da aranmaktadır. Yine biz firma olarak kalite, müşteri memnuniyeti ilkesi ile birlikte, uygun fiyatla da hizmet vermekteyiz.

Çit sektöründe bulunan diğer firmalardan farkımız müşteri memnuniyeti odaklı olmamızdır. İşimizi oldubitti şeklinde yapmıyoruz. Ürün montajı sonrasında da müşterilerimiz ile irtibatta kalıyoruz. Bu işte çok iyi olduğumuzu sahip olduğumuz müşterilerden sıkça duymaktayız. En kaliteli ve güzel malzemeler kullanıp, en kısa sürede sizin istediğiniz ölçülerde dikenli tel çitleri üretiyoruz. Üretim aşamasından sonra itinayla montaj yapılacak yere tel çitleri montajlıyoruz.

Birkaç çeşitte olan dikenli tel çitlerimizden size uygun olanı seçme konusunda da yardımcı olmaktayız. En baştan en sona bu süreçte firmamız en güzel şekilde sizinle ilgilenmektedir.