Hakkımızda

Alanımızla ilgili sektörde hizmet vermek üzere İzmir Torbalı’da kurulmuş olan bir firmayız. Bizler çalışmalarımızda, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Profesyonel ve işini son derece iyi yapan bir ekibe sahibiz. Son sistem teçhizatla donanmış bir ekipmanla verdiğimiz kaliteli hizmetler güven esasına dayanmaktadır. Yaptığımız her işi kendi işimiz gibi benimsememiz başarımızın anahtarı niteliği taşır.

Sektörde vermekte olduğumuz hizmet alanları şunlardır;

  • Panel çit, tel çit, jiletli tel çit, dikenli tel çit montajı ve kurulumu
  • Beton direk imalatı
  • Bahçe kapısı
  • Hafriyat işleri

Misyonumuz

Alanımızla ilgili çalışmalarımızı yaparken edindiğimiz tecrübeleri kaliteli hizmetlerle sizlere aktarmaya çalışmaktayız. Kar etmek amacıyla çıktığımız yolda asıl amacımız uzun vadeli müşteri memnuniyetini elde etmektir.

Vizyonumuz

Biz firma olarak üzerimize düşen sorumluluğun büyüklüğünün farkındayız ve bu bilinçle vermekte olduğumuz hizmetlerimizi teknolojiye uyarlayarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Takım çalışması öneminin bilinciyle hareket etmekteyiz. Konumuzla ilgili vizyonumuz ise adımızı daha geniş bir hedef kitleye duyurmak ve onları yaptığımız kaliteli hizmetlerden haberdar etmektir.

Alanımızla ilgili konularda araştırmacı ve yeniliklere açık olan tarzımız sayesinde yaptığımız işlerden güzel sonuçlar ve dönüşler almaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli derken kastettiğimiz de budur aslında. Doğaya saygılı ve çevre bilinci taşıyan bir ekiple çalışıyor olmanın büyük avantajı içindeyiz.

Yaptığımız tüm çalışmalar ve vermiş olduğumuz hizmetleri daima ileriye dönük, devamlı gelişmek isteyen bir firma olarak yerine getirmekteyiz.